Zadzwoń: 696 73 77 78
E-mail: biuro.papdruk@interia.pl
Zadzwoń: 696 73 77 78
E-mail: biuro.papdruk@interia.pl

Technologia

Druk metodą offsetową

Drukowanie metodą offsetową pozwala na nadruk grafiki aż do 6 kolorów. Druk polega na przeniesieniu wzoru z formy drukowej na podłoże za pomocą cylindra obciągniętego gumową powłoką. Druk offsetowy charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i stosunkowo niskimi kosztami produkcji.

Druk metodą fleksograficzną

W druku tą metodą do nanoszenia farby używa się elastycznej formy zwanej polimerem przytwierdzonej do obrotowego wałka. Podczas obrotu wałka polimer pobiera farbę i nanosi ją na podłoże tekturowe. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam skierować ofertę do firm mających duże zapotrzebowanie na opakowania, a także wysokie wymagania jakościowe. Firma pap-druk kontroluje jakość wydruków tak aby odwzorowanie barw było powtarzalne i na wysokim poziomie.

Uszlachetnianie druku

Oferujemy możliwość uszlachetniania druku następującymi metodami:

  • hot-stamping (złocenie)
  • lakierowanie druku (lakier standardowy, dyspersyjny, UV)
  • laminowanie w tym foliowanie
  • powlekanie
  • tłoczenie

Półautomatyczna linia kaszerująca

Największym wyróżnikiem opakowań kaszerowanych są ich walory estetyczne. Wysokiej jakości druk offsetowy lub fleksograficzny na górnej warstwie pozwala uzyskać znakomite efekty końcowe. Dzięki procesowi łączenia tektury falistej z kartonem kredowym lub powlekanym uzyskujemy opakowania wytrzymałe i wysoce estetyczne. Otóż właśnie dlatego opakowania kaszerowane znajdziemy na półkach wszystkich największych sieci handlowych w Polsce i poza nią.

Firma Pap-druk posiada możliwości i umiejętności kaszerowania ze sobą rożnych typów tektur falistych i oklein w celu uzyskania odpowiedniego efektu i wywołania pożądanej reakcji u klienta. Nasze maszyny kaszerujące pozwalają na kaszerowanie formatu 1300 × 1500 mm, co umożliwia wykonanie najbardziej wymagających projektów.

Maszyny wykrawające

Posiadamy rozbudowany park maszyn wykrawających o różnych rozmiarach począwszy od prac małoformatowych aż po wielkogabarytowe projekty dwuczęściowe.

Wielopunktowa składarko – sklejarka wysokiej wydajności

Sklejanie to ważny etap w procesie tworzenia opakowania. Modułowa budowa naszych urządzeń pozwala dostosować produkcję do szerokiego wachlarza konstrukcji opakowań jakie mamy przyjemność produkować. Posiadane maszyny pozwalają nam na produkcję zarówno małych jak i wielkich nakładów w niezmiennie wysokiej jakości.

Rodzaje tektur

jakich używamy w procesie produkcji
 

Tektura falista 3-warstwowa fala E, B, C, F

 

Tektura 5-warstwowa fala BC EB EF EE

Tektura falista 4-warstwowa z widoczną falą zewnętrzną EB FE EE

Tektura falista kaszerowana. Kaszerowanie to proces uszlachetniania tektury poprzez doklejenie do niej cienkiego papieru w celach dekoracyjnych.

Tektura lita makulaturowa lub bielona.

Zapasy magazynowe

Na stanie magazynowym utrzymujemy duże ilości tektury w najbardziej popularnych rozmiarach. Pozwala nam to na ekspresową realizację typowych zamówień. Tekturę sprzedajemy również w arkuszach o wymiarach i gramaturze, jakich życzy sobie klient.

Zainteresowany?

Zgłoś się do nas!

Dyrektor Handlowy
mobile: 696 73 77 78
e-mail: dominik.papdruk@interia.pl